Hizmetlerimiz

KOMBİ VE KLİMA SERVİS HİZMETLERİMİZ

KOMBİ BAKIM HİZMETİ

Kombi bakımı yaptırarak doğalgaz faturanızda tasarruf elde edebilirsiniz. Cihazınızın çalışma performansını arttırıyor gerekli bakım ve temizlik işlemlerini eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. 

KOMBİ TAMİRİ

Herhangi bir sebep nedeniyle arızalanan cihazınız için arıza tespit işlemini gerçekleştiriyoruz. Kombi tamiri servisimiz cihazınızı tamir ederek sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

KOMBİ MONTAJI

Satın almış olduğunuz yeni cihazınız ya da eski cihazınız için montaj işlemlerini uygun bir şekilde yapıyoruz. Kombi montajı servisi personellerimiz, her marka kombi montajı için gerekli eğitimleri almıştır.

KLİMA BAKIMI

Klima bakımı ortam ve çevre sağlığı açısından oldukça önemlidir. Klima bakımı ile iç ünitede yer alan toz ve zararlı partiküller temizlenir. Bakım için servisimiz aracılığıyla hizmet alabilirsiniz.

KLİMA TAMİRİ

Arızalı klimanızı tamir etmek, sorunu çözüme kavuşturmak bizim işimiz. Cihazınızı tekrardan sorunsuz bir şekilde kullanmak isterseniz klima tamiri servisimizi arayabilir, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

KLİMA MONTAJI

Klima montajı ile satın alınan ya da yeri değiştirilmek istenilen cihazlarınızın montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Gerekli montaj işlemleri bu alanda uzman ustalarımız tarafından gerçekleştirilir.

TIKLA ARA